Nabídka

Cart
zoom

Schlüter® KERDI 200

Výrobce: Schluter-Systems
Cena bez DPH: 362,78 Kč
 / m2
Původní cena bez DPH: 453,47 Kč
Cena s DPH po slevě: 438,96 Kč
Dostupnost do 7 pracovních dní
  • Popis produktu

Schlüter®-KERDI 200 je polyetylenový pás vhodný jako kontaktní izolace s hodnotou parozábrany sd = 5,15 m.

Schlüter®-KERDI-DS je speciální polyetylénový pás vhodný jako kontaktní izolace a parotěsná zábrana s hodnotou parotěsnosti sd vyšší než 100 m, která z hlediska stavební fyziky platí pro parotěsnou zábranu. Izolační pás má tloušťku 0,5 mm a obsahuje aditiva zabraňující pronikání vodní páry.

Materiál je fyziologicky nezávadný. Při likvidaci zbytků obou typů materiálu nevzniká nebezpečný odpad. Polyetylén není dlouhodobě odolný proti UV záření, a proto je třeba se vyvarovat delšímu skladování na přímém slunci.

Vlastnosti materiálu a oblasti použití:

Schlüter®-KERDI je vodotěsná a odolná proti obvyklému chemickému namáhání, které běžně vzniká ve spojitosti s keramickým obkladem a dlažbou. Schlüter®-KERDI je odolná proti stárnutí, nehnije a je velmi pružná.

Kromě toho je odolná proti vodným roztokům solí, kyselin a zásad, mnohým organickým ředidlům, alkoholům a olejům. Odolnost proti namáhání ve zvláštních případech lze zjistit po udání očekávané koncentrace, teploty a doby působení.

U podkladů, na které má být Schlüter®- KERDI přilepena, musí být překontrolována rovinnost, stabilita a vlhkost. Překážky znemožňující kvalitní spojení s podkladem musí být odstraněny.

Izolaci lze provést v prostředí zařazeném podle vlhkostního zatížení do 0 až C třídy podle předpisů ZDB.

Schlüter®-KERDI se používá pro podklady obkladů a dlažeb, které musí být chráněny před vlhkostí a jinými škodlivými látkami např. v mokrých provozech jako jsou koupelny, hromadná sprchovací zařízení, přilehlé prostory bazénů, ale také v průmyslových provozech např. v potravinářství, pivovarech nebo mlékárnách.

V oblastech, které mají být provedeny dle shody CE nebo dle Stavebně technického osvědčení, je nutno používat pouze systemově odzkoušená lepidla pro tenkovrstvé lepení. Informace o nich si můžete vyžádat na adrese uvedené v tomto technickém listu. Pro bazény nebo podobná zařízení je nutno zohlednit zvláštní požadavky. U takových objektů je proto vždy nutná zvláštní konzultace.

Kontakt

Provozovna:

Ibsenova 345/28

Ostrava-Přívoz

702 00

Tel.: +420 777 299 663

Partneři

Partneři banner

Příhlásit se nebo Zaregistrovat

fb iconPřihlásit přes Facebook