Nabídka

Cart
zoom

Schluter® ECK K E, K50V2A/200

Výrobce: Schluter-Systems
Cena bez DPH: 1029,00 Kč
 / ks
Původní cena bez DPH: 1978,00 Kč
Cena s DPH po slevě: 1245,09 Kč
Skladové zásoby:
2
  • Popis produktu

Do vyprodání zásob!

Schlüter®-ECK-K je rohový profil z ušlechtilé oceli pro dodatečné nalepení na vnější rohy keramických nebo jiných obkladů stěn. Poskytuje velmi dobrou ochranu mechanicky namáhaných hran, např. ve velkokuchyních, řeznictvích, v sanitárních prostorách a nemocnicích. Poškozené hrany se zakryjí a není je proto nutné obnovovat. Schlüter®-ECK-K jako vnější roh obkladu lze kombinovat s požlábkovými profily z ušlechtilé oceli Schlüter®-DILEX-EHK jako profilem pro vnitřní kouty stěn a Schlüter®-DILEX-HKS pro spojení podlahy a stěny.

Schlüter®-ECK-KHK je koutový profil s dutým požlábkem z ušlechtilé oceli pro dodatečné nalepení do vnitřních koutů obkladů nebo jiných povrchů. Poškození resp. nečistě provedené vnitřní kouty se zakryjí a není je proto nutné opravovat. Pro typ profilu Schlüter®-ECK-KHK jsou k dispozici tvarovky pro vnější rohy, vnitřní kouty a spojky.

Schlüter®-ECK-K / -KHK je zvláště vhodný do hygienicky náročných provozů, ve kterých mimo pěkného vzhledu záleží také na snadném čištění, jako např. v nemocnicích, průmyslových kuchyních, čistých provozech, umývárnách a v potravinářském průmyslu. Schlüter®- ECK-KI je koutový profil z ušlechtilé oceli pro dodatečné nalepení do vnitřních koutů obkladů nebo jiných povrchů stěn. Vedle pěkného vzhledu se zakryjí poškozená místa příp. nečistě provedené vnitřní kouty a není je proto nutné obnovovat.

Kontakt

Provozovna:

Ibsenova 345/28

Ostrava-Přívoz

702 00

Tel.: +420 777 299 663

Partneři

Partneři banner

Příhlásit se nebo Zaregistrovat

fb iconPřihlásit přes Facebook