Nabídka

Cart

Historie

Historie společnosti, která se datuje od roku 1991, zaznamenala důležité mezníky v rozvoji a budování pozice na místním trhu. Společnost fungující jako fyzická osoba v roce 2000 uzavřela smlouvu s pobočkou významného výrobce stavební chemie a barev. Tento kontrakt přináší výhodné postavení v regionu Moravy, pro prodej, technické poradenství jednotlivých značek produktů.

Od počátků společnost měla jasné cíle a vize, které se snažil zcela naplnit majitel společnosti. Spolupracovníci a obchodní partneři se ztotožňovali a nadále ztotožňují s politikou naší organizace, což přináší celistvý propracovaný systém.

Při počátcích spolupráce s významným výrobcem jsme zajišťovali pouze velkoobchodní prodej formou přímých návozů z centrálního skladu. Z důvodů regionálních podmínek jsme byli nuceni zprovoznit vlastní sklad materiálu. Díky dobré spolupráci jsme využívali skladovací prostory obchodního partnera, kde bylo zboží možné okamžitě odebrat.

Vzhledem ke vzrůstající tendenci společnosti, vyšším zájmům odběratelů a ekonomickým ukazatelům, bylo rozhodnuto o zakoupení vlastních prostor pro podnikání. Společnost zakoupila objekt v Ostravě – Přívoze s možností skladových prostor. Objekt byl zcela zrekonstruován. Vytvořili jsme místa pro kanceláře, vzorkovou prodejnu, a mnohé další.

K závěru roku 2005 došlo k zásadnímu obratu z pozice dodavatelů. Produktová značky Cimsec byla zakoupena nadnárodní společností Henkel. Společnost Henkel ČR, spol. s r.o. se po krátké době chopila úkolu opětovného „oživení“ značky Cimsec, jenž byl pro předchozího majitele zřejmě vedlejší záměr. Jelikož vyvstal problém v dodávkách produktů Schlüter-Systems, stává se v roce 2006 společnost Jaroslav Baier přímým dovozcem produktů Schlüter-Systems do ČR. V roce 2007 jsou vydány první katalogy Cimsec, v němž jsou zahrnuty i produkty Makroflex a Pattex. Proto dochází z hlediska sortimentu k menšímu obratu. Díky neustále rostoucím potřebám zákazníků o naše služby, jsme se rozhodli „naplno“ se věnovat prodeji stavební chemie Cimsec a přidruženým značkám a profilů a systémům Schlüter-Systems.

Na počátku roku 2007 na základě prvních ekonomických ukazatelů u výrobce Henkel ČR, spol. s r.o. se k datu 5/2007 stává číslem jedna v prodeji produktů Cimsec. V 4/2007 společnost zajisťila zatím svou největší zakázku nejen dodávkou materiálů, ale i zajišťění prací. Jedná se prozatím o 2 BD kaskádového typu, kde se nacházejí terasy.Tato zakázka byla zdárně dokončena v termínu. Bližší informace včetně fotodokumentace naleznete v referencích.

Počátkem roku 2008 jsme započali montáž ( včetně dodávky materiálů, kromě obkladů a dlažby ) obkladů a dlažeb na bytovém komplexu "Atrium" na 4 bytových domech. Jedná se o 123 bytů, které většinou obsahují 2 koupelny. Práce se blíží ke konci v měsíci 8/2008.

Společnost se dále rozvíjí, zlepšuje služby zákazníkům a nabízí komplexnější přístupy.
Naši zákazníci se k nám vracejí. Zařaďte se i Vy mezi ně!

Kontakt

Provozovna:

Ibsenova 345/28

Ostrava-Přívoz

702 00

Tel.: +420 777 299 663

Partneři

Partneři banner

Příhlásit se nebo Zaregistrovat

fb iconPřihlásit přes Facebook