Nabídka

Cart

Aktuality

ProProfi magazín - podzim 2014

profimag2-10-1012V novém čísle magazínu se dozvíte o trendu posledních let, čímž jsou jednoznačně velké formáty obkladů a dlažeb. Představíme také podrobněji produkty Ceresit CT 77, novou silikon-akrilátovou mozaikovou omítku a Ceresit UltraPox, trvanlivé a chemicky odolné řešení na lepení obkladů a dlažeb. V neposlední žadě Vás také seznámíme s úspěšnými realizacemi, kde byly použity produkty Thomsit a Ceresit.

Magazín k nahlédnutí ZDE.

Terasové rošty

Terasové rošty

Jaro je tu a léto klepe na vrátka. Období, kdy si každý rád vychutná posezení na balkoně, či grilování na zahradě s přáteli či rodinou. Potřebuje Vaše terasa, pergola či balkon nutně renovaci? Máme pro Vás ideální řešení v podobě terasových roštů. 
Jedná se o pevný plastový základ, na kterém je nalepeno buď akáciové dřevo, nebo RPC (PVC s dalšími přísadami).

Výhody terasových roštů:

-          Jednoduchá a rychlá instalace, pomocí klik-klak systému.
-          Jednotlivé díly do sebe stačí pouze zacvaknout.
-          Instalace na pevný základ (beton, stávající dlažba).
-          Bez nutnosti lepení, či použití jiné stavební chemie.
-          Jednoduché řezání

Naše doporučení pro zachování dlouhověkosti terasových roštů:

-          Nevystavovat mrazu.
-          Po skončení sezóny rošty rozebrat a uskladnit na suchém místě.
-          Alespoň 1x ročně ošetřit povrch nátěrem BONA DECK OIL (u akáciového dřeva – předejdete vysušování a popraskání)

NOVINKA! Ceresit FT 101 Transparent

plakat-ft101Nový víceúčelový elastický tmel Ceresit FT 101 s unikátní patentovanou polymerovou technologií FLEXTEC přichází na trh v transparentním provedení a stejně jako dříve uvedený bílý a šedý tmel vyniká i tato novinka svou univerzalitou a špičkovými vlastnostmi. Můžete jej používat k lepení široké škály materiálů, například na galvanizovanou ocel, nerez, železo, natírané kovy, lakovaný či eloxovaný hliník nebo jako lepidlo pro lepení zrcadel. Tmelit a lepit můžete také na vlhký podklad, navíc s ním lze pracovat pod vodou - díky technologii Flextec vytvrzuje totiž polymerizací.

K dispozici na Našem E-Shopu ZDE.

Profi magazím Jaro 2014

pro-profi-jaro-2014V novém čísle magazínu se dozvíte vše od prezentace čerstvých novinek a inovativních produktů, jako je např.Ceresit CT 760 VISAGE u fasádních systémů, či bílá izolační pěna Ceresit WhiteTeq, která otevírá novou kapitolu v historii PU pěn. Proniknete do současných trendů v zateplování objektů a s jedním z našich prodejců se vypravíte na motorce z Řečan až na dakarskou rallye. V neposlední řadě se také dozvíte informace o letošním mistrovstí světa v ledním hokeji, kde je značka Ceresit oficiáním sponozrem již pošesté v řadě.

pdf logo .PDF ke stažení ZDE.

Kontakt

Provozovna:

Ibsenova 345/28

Ostrava-Přívoz

702 00

Tel.: +420 777 299 663

Partneři

Partneři banner

Příhlásit se nebo Zaregistrovat

fb iconPřihlásit přes Facebook