Nabídka

Cart

NOVINKA! Ceresit CM29

CERESIT CM29 - MULTIEXPRESScm29

Jedná se o rovněž o "plnokrevný" vysoce flexibilní, rychletuhnoucí lepící tmel - nová "vlajková lod" Ceresit, třídy C2TE - S1, určený především pro lepení obkladů a dlažeb - těžkých přírodních kamenů, pochozí po 3 hodinách, určený pro kritické podklady (dřevo, OSB desky atd.), velkoformátové obkl./dlažby, balkony/terasy,
vyrovnání podkladu až do 20 mm atd.
   
Více v přiloženém TL.

Platná ceníková cena: 795,- Kč/ks bez DPH
Balení: pytel 25kg / paleta 42ks

Díky rychlému nárůstu pevnosti a vytvrzování je lepicí malta Ceresit CM 29 „Multi Express” vhodná zejména pro opravy a rekonstrukce, zvláště tam, kde je zvýšený nárok na rychlý postup prací. Lepicí malta je pochozí a umožňuje spárování již po cca 3 hodinách od nalepení dlažby. CM 29 je určena k lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a přírodního kamene nenáchylného na probarvení na stabilních i kritických podkladech, jako např. beton (stáří min. 3 měsíce), cementové potěry (stáří min. 28 dní), cementové a vápenocementové omítky (stáří min. 28 dní), podlahy s podlahovým vytápěním, schodiště, balkóny, terasy. Malta je vhodná pro použití v interiéru i exteriéru. V interiéru dále na podklady, jako anhydrit, sádrové podklady, OSB desky, pórobeton, pevné malířské nátěry, stávající obklady a dlažba. Použití lepicí malty CM 29 „Multi Express“ je doporučováno pro opravné práce a rekonstrukce v objektech bytových i průmyslových, zvláště tam, kde je předpokládáno zvýšené zatížení podlah, jako např. ve skladištích, výrobnách, prodejnách, školách, obchodech, nákupních centrech, restauracích apod. CM 29 je vhodná pro použití v kontaktu s pitnou vodou. V případě lepení přírodního kamene náchylného na probarvení doporučujeme vždy provést nejprve vlastní zkoušky vedoucí k ověření skutečnosti, zda malta nezpůsobuje jeho probarvení. V případě jiného druhu podkladu a obkladů použijte jiné vhodné lepicí malty a lepidla Ceresit. Výrobce zaručuje odpovídající vlastnosti při použití produktů v následujících systémových řešeních:

  • http://www.ceresit.cz/img/li-bg.png); background-position: 0px 11px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">Ke spárování používejte spárovací hmotu Ceresit CE 40 Aquastatic a na podkladech kritických se zvýšeným mechanickým a chemickým zatížením (terasy, balkóny apod.) spárovací hmotu Ceresit CE 43 Grand’Elit.
  • http://www.ceresit.cz/img/li-bg.png); background-position: 0px 11px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">Pro utěsnění proti vodě v interiéru použijte jednosložkové utěsnění Ceresit CL 51 a izolační pás Ceresit CL 152. Při utěsňování v exteriéru použijte dvousložkové utěsněníCeresit CL 50 nebo těsnicí maltu Ceresit CR 166 a izolační pás Ceresit CL 152.
  • http://www.ceresit.cz/img/li-bg.png); background-position: 0px 11px; background-repeat: no-repeat no-repeat;">K celkovému utěsnění spár i obkladů a dlažby před poškozením vlivem vlhkosti doporučujeme povrch opatřit dodatečným nátěrem silikonové impregnace Ceresit CT 10.

Kontakt

Provozovna:

Ibsenova 345/28

Ostrava-Přívoz

702 00

Tel.: +420 777 299 663

Partneři

Partneři banner

Příhlásit se nebo Zaregistrovat

fb iconPřihlásit přes Facebook